Site Rengi


BEĞENMEZSENİZ ÜCRETSİZ TEKRAR YIKIYORUZ!
KALİTEMİZE GÜVENİYORUZ! Beğenmezseniz ÜCRETSİZ TEKRAR YIKIYORUZ!
BEĞENMEZSENİZ ÜCRETSİZ TEKRAR YIKIYORUZ!

Etimesgut Halı Yıkama

GSM: 0532 482 10 80
Telefon: 0312 504 65 77

MUTLAKA OKUYUN!

Ankara En Temiz Halı Yıkama Fabrikası
Relax Halı Yıkama

Halılarını yıkatırken halılarının yıpranmadan en iyi şekilde temizlenmesini isteyen kişilere hitap etmek amacı ile kurulan Relax Halı Yıkama şirketi olarak her geçen gün daha fazla kişiyi gerçek temizlikle tanıştırmaya devam ediyoruz. Tertemiz halılara sahip olma ayrıcalığını tüm müşterilerimize yaşatıyor, temizlikle hijyeni buluşturarak sağlıklı yaşam alanları oluşturmanızı kolaylaştırıyoruz. Bu sayede Etimesgut en iyi halı yıkama aramalarında her zaman müşterilerimizin ilk tercihi olarak öne çıkarken aynı zamanda % 100 müşteri memnuniyeti ile çalışıyoruz.
Kirlenen halılarınızı her zaman güvenerek teslim edebileceğiniz Relax Halı Yıkama olarak tek bir telefonunuz ile hemen belirttiğiniz adresten gelerek halılarınızı teslim alıyor, temizleme işlemlerinin ardından yine adresinize teslim ediyoruz. Teslim aldığınız halılarınızı halı yıkama fabrikamıza getiriyor, halının cinsi, yün yoğunluğu ve kirlilik seviyesi gibi farklı kriterlere göre yıkama programımıza dâhil ediyoruz. Tozlarından arındırılması için ilk işleme alınan halılarınız tüm tozlarından arındırıldığı için Etimesgut en iyi halı yıkama hizmetinden yararlanmış oluyorsunuz. Pek çok halı yıkama şirketinin yapmadığı bu işlem halıların derinlemesine temizlenememesine neden olmaktadır.
Tozlarından arındırılan ve üzerinde olan lekeler ile kir seviyesine göre özenle ayrılan halılar aslında bizim Etimesgut en iyi halı yıkama şirketleri listesindeki ilk sıralarda olmamızın en önemli nedenleri arasındadır. Titiz ev hanımlarının yüzünü güldüren hizmetlerimiz ve tertemiz halılar için ne zaman isterseniz bizimle relaxhaliyikama.com sitesi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Numaralarımız

GSM: 0532 482 10 80
Telefon: 0312 504 65 77

16 Ekim 2017
117 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Ücretsiz Servis Çağırın

Etimesgut Halı Yıkama

Eryaman Halı Yıkama