Site Rengi


BEĞENMEZSENİZ ÜCRETSİZ TEKRAR YIKIYORUZ!
KALİTEMİZE GÜVENİYORUZ! Beğenmezseniz ÜCRETSİZ TEKRAR YIKIYORUZ!
BEĞENMEZSENİZ ÜCRETSİZ TEKRAR YIKIYORUZ!

Etimesgut Halı Yıkama

Relax Halı Yıkama
Etimesgut Halı yıkama
Hayatımızın en önemli yaşam ortamı hiç şüphesiz ki evlerimizdir. Bunun yanı sıra evlerimizin de temiz tutmak için elimizden geleni yapmaktayız. Evimizde bulunan eşyalar toz kirlenme olmaktadır. Bunların başında gelen ise halılardır. Halıların ayakkabı ya da ayaklarımla kirlenmesine neden olmaktayız. Bununla birlikte temizlenmesi de bir o kadar sorun olarak görmekteyiz. Bu sona ise en iyi çözüm Etimesgut halı yıkamadır. Artık halı yıkama ve dert etme devrine son.
Halı yıkamada kullandıkları özel era111 şampuanıyla yıkamaktadır. Bunun yanı sıra ise özel kalıcı parfüm kullanarak halıya güzel koku oluşmasına etki etmektedir. Kullandığı özel şampuanlarda halıların ilk günkü görünümünü sağlamaktadır. Eğer Etimesgut halı yıkama halınıza yapılan işlemeden memnun kalamazsanız ya da temiz olduğunu düşünmezseniz eğer ücretsiz bir şekilde tekrar halınızı yıkamaktadır. Bu şirketin asıl amacı müşteriye kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet etmektedir.
Sizlerde halılarınız lekeleri çıkmış ilk günkü görünümde olmasını istiyorsanız Etimesgut halı yıkamaya başvurabilirsiniz. Kullandıkları ileri derece de cihazlarıyla ve tecrübeli personelleriyle oldukça ilgili ve işini düzenli yapan bir şirkettir. Göstermiş oldukları ilgi ve bunun yanında işlerinde temiz ve kaliteli çalışması da önemli yere gelmişlerdir. Ev hanımları için halı temizliği oldukça önemlidir. Ankara Etimesgut halı yıkamada sizlere bu teminatı vermektedir. Sizlerde halılarınız temiz ve parlak gösterimine bulunmasını istiyorsanız halılarınızı Etimesgut halı yıkamaya güvenle bırakabilirsiniz.

7/24 Destek Hattımızdan Bilgi alabilirsiniz.

GSM: 0532 482 10 80
Telefon: 0312 504 65 77

Etimesgut Halı Yıkama

06 Aralık 2017
69 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Ücretsiz Servis Çağırın

Etimesgut Halı Yıkama

Eryaman Halı Yıkama